Nie jesteśmy anonimowi!

Nasze samochody są oznakowane w widoczny sposób. Mamy również ofertę skierowaną do bardziej wymagających klientów, którzy swoje inwestycje rozpoczynają w trudniejszych terenach – posiadamy firmowy samochód terenowy, któremu nie straszne żadne błoto.

Jesteśmy na bieżąco z nowościami!

Dyrektor naszego zespołu jest członkiem Stowarzyszenia Geodetów Polskich – dbamy o to, aby nasza szeroka wiedza służąca Państwa potrzebom była jak najbardziej aktualna. Zmiany przepisów nie są dla nas problemem.

Posługujemy się precyzyjnym oraz najnowszym sprzętem!

Używamy oryginalnych urządzeń oraz podzespołów renomowanej firmy Leica, jednak to nie jedyny z naszych atutów. Jesteśmy firmą posługującą się legalnym, nowoczesnym oprogramowaniem co gwarantuje precyzyjnie wykonane mapy oraz czytelną dokumentację zatwierdzaną w Urzędach.

Lubimy naszą pracę!

Dbamy o wizerunek naszej firmy, a nasi pracownicy interesują się tematem prac geodezyjnych jeszcze długo po godzinach zamknięcia biura. Współpraca z nami cechuje się fachowością oraz poważnym podejściem do tematu. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia prawdziwości naszych słów.

Posiadamy uprawnienia państwowe!

Nasi pracownicy posiadają wykształcenie wyższe oraz uprawnienia Państwowe, które uzyskać można jedynie poprzez zdanie egzaminu Państwowego, dzięki czemu wyprzedzamy konkurencję posiadającą wyłącznie standardową wiedzę uczelnianą. INWAR łączy wiedzę teoretyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem pracy w terenie.

Dbamy o Państwa czas!

Bez względu na rodzaj zlecenia cechujemy się terminowym wykonaniem. Mamy doświadczenie w prowadzeniu zarówno dużych inwestycji (np. osiedle Dolina Słońca lub Nabrzeże w Gryfinie) jak i indywidualnych zleceń (np. przy budowie domu lub sprzedaży działki) dlatego priorytetem jest dla nas dotrzymywanie terminów. To nas wyróżnia na rynku geodezyjnym!